top of page
131112454_3545594838863377_2811124366832184180_n.jpg

המלצות משתתפים

"עינת יקרה ואהובה!

בחרתי בך מפרסום אקראי בפייסבוק. משהו בכתיבה ובמבט ובשיחת הטלפון שיכנע אותי שבחרת דרך שאת באמת מאמינה בה ובאמת רוצה להעביר אותה הלאה.

אחרי הסדנה המדהימה בנווה שלום, אליה הגעתי עם ביתי בת ה 25, כמתנת יום הולדת לה, אני רוצה לומר לך שאת בהחלט מודל להערצה וחיקוי. האופן שבו את מסבירה ומלמדת, ההשקעה בכל אחת ואחד, הרגישות, ההתאמה, הבחירה ואופן התרגול המגוון - אפשרו לכל אחת ואחד להביא את עצמו, לבד וגם ביחד ולקחת את מה שמתאים וטוב לו.

מאחלת לך שיהיו לך הכוחות להמשיך בדרכך המיוחדת ללמד ולהעביר את ״תיק הכלים״ שלך הלאה לכמה שיותר אנשים. קיבלתי ממך מתנה ענקית: למדתי לעצור, אפילו לכמה רגעים, להתרכז בלנשום, לנשום נכון, ורק אז להמשיך הלאה במרתון החיים.

ממליצה בחום לכל אחת ואחד באשר הם.

מרגנית 💗"

"‎קצת קשה למצוא מילים למסע שהוא ברובו חוויה עמוקה ומרתקת שחודרת לעמוקים ופוסחת על הצורך בחסימות ובמילים... והנה נראה לי שעשיתי את זה, תיארתי את התהליך שאני עוברת אצלך ואיתך מזה חודש, וזה מרגיש שזה היה שם כל הזמן. תודה לך על ההובלה, ההדרכה, הליווי, הייעוץ, הטיפול והליטוף. המסע הזה התחיל מתוך מקום של שבר והוא לוקח אותי למסע של היזכרות, במי שאני, נוגע, סוחף, וממכר. עינת אהובה, תודה לך על השער שפתחת לעולם הריברסינג, בזכות אישיותך העדינה, המקצועיות, האמונה שלך בשיטה, האכפתיות והדאגה, הגעתי לשם הסקרנות ונשארתי בשל החוויה, שלמרות הקושי, יש בה טונות של אהבה. תודה עצומה על הלמידה ועל הליווי שלך למסע שמרגיש כבר כמו בית. מחכה כבר למפגש הבא️‎"

(הדס)
 

"הנשימה כצורך...כך כולנו חווים ביום יום מבלי שנשים לב. ב2.5.2018 פגשתי בחוויה מטלטלת

אני כבר 4 שנים בעולם הריצות ועובדת על ללמוד לנשום, אבל כאן למדתי שהנשימה לעומק הגוף יכולה לגרום לנו להתמודד עם כל כך הרבה אבק פנימי לטוב ולרע.

חוויתי חוויה קוסמית חד פעמית.

פתאום עמדו שם לידי ומולי וחיים, כל כאב השכול המשפחתי...הם היו לידי, הלכו נשמו יחד איתי. אחותי אף דילגה וחייכה…
ממליצה בחום, אל תפספסו חוויה זו"
(יעל, בת 49, עמק יזראעל)

"סדנת הנשימה המעגלית עם עינת היא הטיפול התקופתי שלי לגוף ולנפש. מדיטציה, פגישת פסיכולוג, רופא המשפחה וחיבוק עצמי הכל במפגש אחד... החיבור של הנשימה, השקט, המוזיקה והליווי של עינת מטעינים לי את המצברים. אני לגמרי שם…"
(יוסי אלון)

"הי עינת, אני מתגוררת בצרפת. גללתי את הוידאו שלך ביוטיוב ותרגלתי את הנשימה. לא חוויתי חוויה כזו מעולם. מודה לך מקרב לב, הרגשתי שאת מחזיקה אותי כל הסשן. בתור אסמטית ובחורה די לחוצה באופן כללי, אני מרגישה שגיליתי עולם חדש. את עולם הנשימה. פתחת לי עיניים, את מדהימה וכריזמטית! חברה שלי עברה מלא קורסים של ריברסינג ואמרה שחוותה בסשן שלך ב-20 דקות ביוטיוב מה שחוותה בשעתיים בסשן קבוצתי. תודה מקרב לב."

סדנת ריברסינג עם עינת מנדל

"עינת, ראשית אני מודה לך מעומק הלב על כל העזרה והטיפולים. בעזרתם ניקיתי והוצאתי מתוכי כאב נפשי וצער עמוק ומתמשך שהיו במימדים שקשה להסבירם . בשום טיפול שהייתי בהם לפנייך (שיחות בעיקר) לא הצליחו "לגרד" אפילו לא את השיכבה העליונה שלי .

אין עליך את מלכה אמיתית אשר נותנת את הנשמה והלב בכל טיפול ולכל מטופל, כאילו היה בין משפחה"
(שחר  הלוי, חיפה)

"רציתי לומר תודה, על הזכות שהביאה אותי לנשום איתך, מתברר שממש שכחתי את מה שכל כך טבעי לנו מלידה, עם כל הלחצים זה נעלם, אחרי הסדנה הראשונה הסתובבתי ימים בתחושת פליאה מתגובת הגוף והרגשות שפשוט כמו התחילו תהליך ניקוי, אחרי הסדנה השניה כבר יצאתי בריחוף קל, מחכה לסשן הבא להמשיך להיזכר ולהזכיר לעצמי ולגוף לנשום, נשימה מלאה, מודעת, מעגלית שעושה פלאים, תודה🙏"

(סיגל).

"רציתי לומר לך תודה על חווייה באמת מיוחדת. בעבר המאוד רחוק שלי חוויתי את הנשימה והבטחתי לעצמי לחזור ולגעת בזה שוב והנה סופסוף הגעתי היום. במהלך השנים חוויתי כלים רבים על עצמי כחלק מלהבין, להכיר את עצמי ולהתפתח. למדתי שיש לנו כ ל כ ך הרבה דרכים לעשות זאת וכל אחת מרתקת ונוגעת בנו אחרת. יצאתי מהסדנא היום עם לא מעט תובנות על עצמי ועל דברים מרכזיים שמעסיקים אותי בתקופה הזו. היה לי מצויין בדיוק כפי שהיה! יצאתי עם טעם ורצון לעוד כך שמניחה שעוד ניפגש:)

שוב תודה גדולה, ותודה שהמשכת ליידע אותי פעם אחר פעם על הסדנא הבאה וחיכית בסבלנות עד שאתפנה ואבשיל להגיע. שבוע נפלא! ממליצה ממש!!!"

(ליאת עברון, הרצליה)

"חייבת לשתף שאני עדיין מסתובבת עם הדהוד החוויה העוצמתית 

ברור ומורגש ניקוי השכבה הראשונה, שכל יום מעמיקה בתחושה ומרככת את השכבות שהתקשו וחסמו את הנשימה."

(סיון, בת 49, רמת גן)

"חייבת לשתף!!! אתמול ארגנתי ערב נשים חוויתי לחברות מהעבודה, הלכנו לסדנא של נשימה מעגלית אצל עינת מנדל והיה מדהים!!!

היה ממש מרגש, עינת מדוייקת מבחינה טיפולית ונתנה לכל אחת מאיתנו יחס אישי

ממליצה לכולם לעבור סדנה כזו, שמעצימה מאוד, פותחת את הלב ומרגשת בטירוף, תודה לך עינת"

(צביה שגב, חיפה)

"ריברסינג

נשימה מעגלית

כל פעם זה משהו אחר

תמיד עוצמתי

תמיד מלא תובנות

הגוף מדבר ואני לומדת להקשיב

תודה עינת על זה שאת פה בשבילנו"

(עדי פלד, זכרון יעקב)

סופשבוע מרגש. ממש.
מפגשים עמוקים ומעצימים
סשנים של נשימה, התקרבות והיפתחות
שיתופים אמיצים.
הלפרים מקסימים, תומכים ועינת, המקסימה שניצחה על הכל ברגישות, בהתאמה, עם מוזיקה עוצמתית והנחיה מדויקת.
המון תודה!!!🙏🏻🌸

 

bottom of page