top of page

סדנאות תנועה ונשימה 

סדנת נשימה מעגלית
IMG_20230412_131229_126.jpg

סדנאות תנועה ונשימה נועדו לשחרר כאבים וחסימות רגשיות, להפחית מתח ולהעלות את רמת האנרגיה והשמחה.

במסגרת עבודה קבוצתית אנו יוצרים בכל סדנה
מרחב אוהב ומעצים המבוסס על  תנועה ונשימה מעגלית.
באופן זה עוברים המשתתפים בסדנה תהליך אישי, עמוק וחוויתי-טיפולי.

 

המפגש בין אנשים והחיבורים המיוחדים שנוצרים מאפשרים לנו להכיר את עצמינו טוב יותר, לפתוח את הלב,  לסמוך על אחרים ועל עצמינו,להתמודד עם פחד, לרפא מערכות יחסים ולשחרר מטענים רגשיים מהעבר ומההווה.

החיים המודרנים מלאי הלחץ והמתח גורמים לנו לצמצם את הנשימה שלנו ולהשטיח אותה. איננו נושמים נשימות מלאות כפי שנשמנו מרגע לידתנו.
כשאנו חווים חוויות רגשיות כמו: פגיעה/עלבון/פחד/ איום/טראומה אנו מגיבים באופן לא מודע בעצירת נשימה. באותו הרגע הפגיעה נצרבת בגוף הפיזי.

על מנת לשחרר אותה מהגוף עלינו להתחיל לנשום מחדש באופן מודע תוך היזכרות בחוויה הרגשית, הכוונה איננה לנשימה רגילה, אלא ל"עבודת נשימה" מונחית שתאפשר לנו להגיע לריפוי.

סשן נשימה הוא הדרך הפשוטה והמרגשת ביותר להכניס אנרגיה ושמחה לחיים שלנו.

סשן נשימה מעגלית הוא תהליך בטוח של נשימה עדינה, המאפשר לנו לשחרר חוויות שליליות שנצברו במהלך החיים.

דרך תהליך המשלב גוף-נפש משתחררות תבניות התנהגות לא רצויות, הלב נפתח כך שנוכל לקבל יותר אהבה, אנו מרפאים כאבים פיזיים  וחשים שמחה

בכל סדנה שאנו עוברים אנו משפרים את איכות חיינו ע"י הסרת מחסומים, פחדים והדחקה. זהו תהליך בטוח, עוצמתי ועדין המשתמש בנשימה מעגלית מונחית המאזנת את אנרגיית הגוף, מנקה ומשחרר טראומות מהעבר וסימפטומים מציקים, מזרז תהליכי שיפור והבראה וגורם תחושת הכלה ואהבה עצמית אמיתית באופן אינטואיטיבי מהיר וקל.

מאות מטופלים שעברו את הסדנה והטיפול דיווחו על שינוי מהותי בחייהם:

הפחיתו לחץ וחרדה

קיבלו אומץ לעשות שינוי בחייהם

הפרעות השינה חלפו

כאבים כרוניים ופציעות ספורט עברו
התמודדו עם אובדן בחייהם ועוד...

המלצות של משתתפים בסדנאות

"רציתי להמליץ על חווייה מרגשת שחוויתי בסופ"ש האחרון אצל עינת מנדל המדהימה. כמה שזה נשמע פשוט לנשום... אבל זה ממש לא פשוט.

כמה אנחנו לא מודעים לצורת הנשימה שלנו וההשפעה על גופנו. בזכות הנשימות זכיתי להרגיש, להתרגש, לשתף ובעיקר ניקיתי מעצמי דברים מכבידים שעברתי בשנה האחרונה ובחיים בכלל. כל מה שאנסה לתאר כאן, לא תוכלו להבין רק אם תתנסו.

המקום מקסים ואווירה מדויקת, הבונוס האמיתי היה קבוצה מקסימה שפגשתי. חזרתי מלאת אנרגיות... ומחכה לפעם הבאה. תודה גם למטפלים ילנה ומיקי שהוסיפו את הטאץ' שלהם לסשנים."

"הכרתי את עינת בחורף האחרון בסדנת ריברסינג הראשונה שעשיתי בחיים. הסדנה הזו היתה כל כך עוצמתית גם במישור הפיזי וגם בריגשי. בפיזי הרגשתי אנרגיות שוטפות לי את הגוף. זרמים עוברים לי בידיים וברגליים ותנועות אל רצוניות מתרחשות. הרגשי בהתחלה היה לי קשה לפענוח ולזיהוי. בראייה לאחור הסדנה הזו פתחה לי את ההבנה שאני רוצה לעשות שינוי בחיים. שאני יכולה לעסוק במה שעושה לי טוב ועוזר לאנשים. שיש בי אנרגיה טיפולית ואני צריכה להזין אותה בדברים שמתאימים לי.
מאז עשיתי אצל עינת עוד כמה סדנאות. כל אחת שונה. כל אחת פותחת בי עוד רובד ועוזרת לי לצעוד קדימה. חוץ מזה שהכרתי את עינת והרווחתי חברה מדהימה לחיים."

איך זה קורה?

הנחת המוצא היא שכאשר אנחנו נמצאים בתנועה רמת האנרגיה שלנו עולה, החיוניות שלנו משתפרת, ואנחנו חווים רגשות של שמחה ואושר.

מבחינה פיזיולוגית, כל כאב בגוף הוא סימן לחסימה. למשהו שלא זז. הגוף שלנו הוא כמו נהר זורם. כל הזמן מחדש את עצמו וכל רגע הוא משתנה. אם יש מקום שאין בו זרימה: כמו שלולית של מים עומדים ההופכים להיות מעופשים, מלוכלכים, ומצטברים בהם בקטריות וחיידקים.

מקום ללא תנועה הוא המצע המושלם שבו יופיעו מחלה או כאב, כי כאשר אין זרימה אז אין אספקה של חומרי הזנה ואין סילוק של חומרי פסולת. כך למשל יכולה להיווצר דלקת במפרק, פריצת דיסק וכו'…

והתרופה לכך היא תנועה ונשימה. על מנת לרפא יש להזיז את האזור התקוע ולפתוח את החסימה, ובכך הגוף כולו יתאזן. 

 

מהלך הסדנאות:

  • מדיטציה קצרה ומעגל היכרות + הסבר על טכניקות נשימה

  • סשן תנועה - עבודה רגשית דרך הגוף-הרפיה, התמסרות, שחרור

  • סשן נשימה מעגלית (ריברסינג) 

  • מעגל שיתוף ופרידה

להצטרפות מלאו פרטים בטופס שלמטה או התקשרו אלינו

bottom of page