תרפית נשימה וריברסינג

תרפיית נשימה  היא תהליך טיפולי אישי, התנסותי וחוויתי שמשתמש בטכניקות נשימה ייחודיות על מנת לנקות את החסימות הגופניות, הנפשיות והרגשיות בגוף שלנו. זוהי שיטה בטוחה ומוכחת מחקרית לשינוי מצב תודעה בדרך פשוטה ומהירה, המאפשרת למחשבות ורגשות מודחקים ולא מודעים לעלות למודע,  לשחרר אותם וליצור אינטגרציה.

עבודת נשימה אינטגרטיבית משמשת להשגת רגיעה, לשחרור רגשות שליליים, ולהפחתת מצבי מתח, דיכאון וחרדה. היא משפרת את המודעות שלנו ומאפשרת לנו לשחרר את העבר.

באמצעות עבודת נשימה אנחנו יכולים לשפר את הwell being הנפשי, רגשי, רוחני ופיסי.

כל שינוי במצב המנטלי שלנו משתקף קודם כל בנשימה ואז בגוף. הנשימה היא המרכיב העיקרי ליצירת בריאות גופנית, רגשית ונפשית. שינוי בנשימה יוצר שינוי כימי, פיזיולוגי וביולוגי.  חיוני לבריאות הנפשית והפיזית שהנשימה שלנו תהיה אופטימלית.

תרפית נשימה  מהווה תרפיה אנרגטית ועוצמתית. היא משתמשת בקשר בין גוף ונפש ומצליחה להגיע ל"סיפורים" לא פתורים מהעבר שלנו ולרפא אותם. זוהי השיטה היעילה ביותר לפתור טראומות ופציעות, גם כאלה שנחוו בשנת החיים הראשונה שלנו.

בשנים האחרונות מתרבים המחקרים על הקשר בין גוף לנפש, ועל כך שהמקור של 90 אחוזים מהמחלות הוא רגשי. באמצעות עבודת נשימה ניתן להגיע לריפוי עמוק ולאינטגרציה, והיתרון הנוסף שלה, שהיא כלי פשוט וחינמי וכל אחד יכול ללמוד כיצד להשתמש בו.

הטיפול יעיל במיוחד למי שסובל מהפרעות דיכאון וחרדה, הפרעות שינה, כאבים כרוניים בגוף ומחלות מעיים.
הטיפול הינו קצר מועד ומביא לשיפור מיידי ולרגיעה.

 

8d456ef3-838c-4bd6-9c98-9e1ea4f8461d.jpg