סדנאות תנועה ונשימה מעגלית

הדרך הפשוטה והמרגשת ביותר להכניס אנרגיה ושמחה לחיים שלנו.

סשן נשימה מעגלית הוא תהליך בטוח של נשימה עדינה, שמשחרר חוויות שליליות שנצברו במהלך החיים.

דרך תהליך המשלב גוף-נפש משתחררות תבניות התנהגות לא רצויות, הלב נפתח כך שנוכל לקבל יותר אהבה, נרפא כאבים ונרגיש שמחה. עשרות מטופלים שעברו את החוויה והטיפול דיווחו על שינוי מהותי בחייהם.

בכל סדנא שאנו עוברים אנו משפרים את איכות חיינו ע"י הסרת מחסומים, פחדים ומצבי נעילה. זהו תהליך בטוח, עוצמתי ועדין המשתמש בנשימה מעגלית מונחית המאזנת את אנרגיית הגוף, מנקה ומשחרר טראומות מהעבר וסימפטומים מציקים, מזרז תהליכי שיפור והבראה וגורם תחושת הכלה ואהבה עצמית אמיתית באופן אינטואיטיבי מהיר וקל.

איך זה קורה?

הנחת המוצא היא שכאשר אנחנו נמצאים בתנועה מעגלית רמת האנרגיה שלנו עולה, החיוניות שלנו משתפרת, ואנחנו חווים רגשות של שמחה ואושר.

מבחינה פיזיולוגית, כל כאב בגוף הוא סימן לחסימה .למשהו שלא זז. הגוף שלנו הוא כמו נהר זורם. כל הזמן מחדש את עצמו וכל רגע הוא משתנה. אם יש מקום שאין בו זרימה, כמו בשלולית של מים עומדים שהופכים להיות מעופשים, מלוכלכים, ומצטברים בהם בקטריות וחיידקים. מקום ללא תנועה הוא המצע המושלם למחלה או לכאב להתיישב בהם, כי כאשר אין זרימה אז אין אספקה של חומרי הזנה ואין סילוק של חומרי פסולת. כך למשל יכולה להיווצר דלקת במפרק, פריצת דיסק וכו'…

והתרופה לכך היא תנועה ונשימה. על מנת לרפא יש להזיז את האזור התקוע ולפתוח את החסימה, ובכך הגוף כולו יתאזן.